AKO-575440 FREON GAZ DEDEKTÖRÜ

New product

AKO-575440 FREON GAZ DEDEKTÖRÜ, gaz sızıntılarının erken tespiti için tasarlanmış freon (HFC) gaz alarm dedektörüdür.Alarm ve ön alarm göstergesi ile birlikte sethold ve bakım mod arayüzü bulunmaktadır. IP68 koruma sınıfına sahip olup, -30 derece ye kadar çalışabilmektedir. 

Daha Fazla Detaylar

1000 Öğeler

0,00 €

Daha Fazla Bilgi

AKO-575440 FREON GAZ DEDEKTÖRÜ

AKO-575440 FREON GAZ DEDEKTÖRÜ, gaz sızıntılarının erken tespiti için tasarlanmış freon (HFC) gaz alarm dedektörüdür.Alarm ve ön alarm göstergesi ile birlikte sethold ve bakım mod arayüzü bulunmaktadır. IP68 koruma sınıfına sahip olup, -30 derece ye kadar çalışabilmektedir. Ayrıca AKONET web sunucusu üzerinden izleme ve takip edilme özelliğine de sahiptir.İstenildiği durumda CAMM modülü kullanarak bleutooth üzerinden akıllı cep telefonları ile takip edilebilir.

AKO 'nun gaz kaçakları için yeni kızılötesi dedektör serisi, sızıntıları %75 oranda azaltmak için en iyi çözüm olarak önerilmektedir.Sızıntılarda erken teşhis sayesinde oluşacak hasarların ve maliyetlerin önüne geçilmiş olunur. CAMM modülü kullanarak sızdırmazlık kayıtları hafızada tutulmaktadır.

Gaz kaçağı tespitinde hassasiyet %5 in altında.

İki algılama seviyesi, 20 ppm ile 2000 ppm arasındadır.

GAZ KAÇAK DEDEKTÖRÜ

ako gaz modelleri

ako gaz dedektor uzaktan izleme

uzaktan izleme sistemi